Bemutatkozik a Pasaréti Síiskola

Síiskolánk 10 évvel ezelőtt, 2009 őszén nyitotta meg kapuit Budapest szívében a Vasas Pasarét Sportcentrum területén, ezzel bekapcsolódva a II. kerület és Budapest sportéletébe. A jól felszerelt, modern sportcentrum családbarát környezetben ad otthont a különböző téli és nyári sportágaknak.

Kombinált tolókaros, tányéros felvonóval és világítással felszerelt korszerű műanyag sípályánk – évszaktól és időjárástól függetlenül – kiváló lehetőséget biztosít a kezdő és haladó tanítványok számára. Fűtött épületünkben nem csupán öltöző és mosdó kap helyet, hanem sí- és snowboard kölcsönző is, ahol mindenki megtalálhatja a számára megfelelő HEAD felszerelést.

December hónap fontos dátumai

Hamarosan elérkezik a 2018/2019 szezon I. félévének vége. Ne felejtsétek el, hogy a csoportos órákról való hiányzásokat december 16-ig tudjátok pótolni. Az évvégi fontosabb dátumokat itt találjátok.

Cikk olvasása
A Pasaréti Síiskola intenzív tanfolyamot indít a téli szünetben!

Az iskolai szünetek remekül kihasználhatóak arra, hogy rövid idő alatt sokat fejlődhessen sítudásunk, és biztosan készen álljunk a téli sítáborokra. A Pasaréti Síiskola ezért a téli szünetben intenzív tanfolyamokat indít kezdő, középhaladó és haladó szinten is.

December 8-án nálunk járt a Mikulás

December 8-án meglátogatott minket a Mikulás. Mint minden évben most is sílécen érkezett.