MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

FREERIDE HALLOWEEN NIGHT RACE VERSENY

2014. november 2.-án került megrendezésre az idei második műanyagpályás síverseny.

Házigazda a büdaörsi Freeride Club volt. A verseny vasárnap került megrendezésre, délután 4 órás kezdettel. A hangulat és a szervezés kiváló volt, zene, étel, ital fogadta az oda érkező vendégeket. Az első korosztály a 2010-es fiuk- lányok voltak, ahol szép eredménnyel sikerült zárni a futamot és így elindítva a sikersorozatot.

A Pasaréti Síiskola ismét nagy létszámú indulóval képviseltette magát, összesen 27 gyerkőc vett részt a megmérettetésen. Sok szép eredmény született, valamint a síiskola az összesítésben a második helyen zárta a napot, maga mögött hagyva kiváló síiskolákat.

Kövess minket a Facebookon, hogy mert a rendezvényekről készült képek szinte azonnal fel is kerülnek oda, de innen értesülhetsz elsőként programjainkról, rendezvényeinkről, versenyekről.