Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

NYÁRI NYITVA TARTÁSUNK

Június 18-tól a síiskolánkban megkezdődnek a napközis sporttáborok ennek kapcsán nyitva tartásunk is változik. A nyári táborok alkalmával külső helyszínen is megfordulunk, ezért a táborok befizetéséhez kérjük telefonon egyeztessenek időpontot.

Snowboard versenyen jártunk!

És ez is elérkezett!

Bemutatkozott a Pasaréti Síiskola Snowboard Szakosztálya

Snowboard versenyen jártunk!

Síiskolánkba az elmúlt évek alatt egyre nagyobb számban jelentkeznek snowboard oktatásra is. Idéntől már három oktató foglalkozik az egyre több gyerekekkel és felnőttel.

Az ide évben először versenyen is indíthattunk gyerekeket. Az eredmény magáért beszél!

A szombati mátraszentistváni Snowboard Diákolimpia eredményei a Vasas SC. Snowboard Team tekintetében:

II. korcsoport: Pintér Marci - 4. hely

III. korcsoport: Koczka Vince - 1. hely