Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

NYÁRI NYITVA TARTÁSUNK

Június 18-tól a síiskolánkban megkezdődnek a napközis sporttáborok ennek kapcsán nyitva tartásunk is változik. A nyári táborok alkalmával külső helyszínen is megfordulunk, ezért a táborok befizetéséhez kérjük telefonon egyeztessenek időpontot.

December 5-én felénk is ellátogatott a Mikulás!

Nagy nagy meglepetéssel készült számunkra a Mikulás, hiszen idén egy új tanulópályát kaptunk tőle ajándékba!

A pálya ünnepélyes átadása után a Mikulás sok szép verset, mondókát és éneket hallhatott a gyerekektől, majd mindenkit egy csokoládémikulással jutalmazott.
Mialatt a gyerekek birtokba vették a régi és az új pályát, a szülőket finom zsíroskenyérrel és teával vendégeltük meg, a legkisebbek pedig mézeskalácsot is díszíthettek.

Igazán remek dálutánt töltöttünk együtt, köszönjük a Mikulásnak, hogy nálunk járt és egy nem mindennapi ajándékot hozott nekünk!