MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

December 5-én felénk is ellátogatott a Mikulás!

Nagy nagy meglepetéssel készült számunkra a Mikulás, hiszen idén egy új tanulópályát kaptunk tőle ajándékba!

A pálya ünnepélyes átadása után a Mikulás sok szép verset, mondókát és éneket hallhatott a gyerekektől, majd mindenkit egy csokoládémikulással jutalmazott.
Mialatt a gyerekek birtokba vették a régi és az új pályát, a szülőket finom zsíroskenyérrel és teával vendégeltük meg, a legkisebbek pedig mézeskalácsot is díszíthettek.

Igazán remek dálutánt töltöttünk együtt, köszönjük a Mikulásnak, hogy nálunk járt és egy nem mindennapi ajándékot hozott nekünk!