Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

ÁPRILIS 9-tő, NYÁRI NYITVA TARTÁS

Április 9-én hétfőtől Pasaréten is megkezdődik a nyári időszámítás, így a nyári táborok megkezdéséig a nyitva tartásunk is megváltozik.

HEAD teszt - Lachtal 2016. január 23-29

Lachtal lejtőin nagyon jó hangulatban telt januári családi sítáborunk.

A megszokott 4 napos síelés helyett most 6 napig élvezhettük a pályákat.

Esténként is próbáltunk a gyerekek kedvében járni, például farsangi maszk készítéssel, társasjátékkal, popsitepsivel és még sok izgalamas programmal...

A felnőtteknek pedig lehetőségük volt a HEAD lécek tesztelésére.

Utolsó előtti nap megrendezésre került az elmaradhatatlan síverseny, ahol a gyerekek megmutathatták a tábor alatt tanultakat. Mindenki nagyon szépen teljesített és remeljük a táborozók örömmel és sok élménnyel gazdagodtak az egy hét alatt.

A tábor képei a gaériából letölthetőek.