NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

HEAD teszt - Lachtal 2016. január 23-29

Lachtal lejtőin nagyon jó hangulatban telt januári családi sítáborunk.

A megszokott 4 napos síelés helyett most 6 napig élvezhettük a pályákat.

Esténként is próbáltunk a gyerekek kedvében járni, például farsangi maszk készítéssel, társasjátékkal, popsitepsivel és még sok izgalamas programmal...

A felnőtteknek pedig lehetőségük volt a HEAD lécek tesztelésére.

Utolsó előtti nap megrendezésre került az elmaradhatatlan síverseny, ahol a gyerekek megmutathatták a tábor alatt tanultakat. Mindenki nagyon szépen teljesített és remeljük a táborozók örömmel és sok élménnyel gazdagodtak az egy hét alatt.

A tábor képei a gaériából letölthetőek.