FELNŐTT SÍ ÉS SNOWBOARD KEZDŐ CSOPORT INDUL!

Indén két felnőtt csoportot is indítunk rögtön az ősz elején, ezzel elég ídőt hagyva a felkészülésre a havas síutak előtt. FELNŐTT KEZDŐ CSOPORT 2017. október 3, KEDD 18:30-20:00, illetve FELNŐTT KEZDŐ SNOWBOARD CSOPORT 2017. október 4, szerda 18:30-20:00.

Beköszöntött a jó idő és Pasaréten is eljött az első nyári tábor ideje!

Délelőttönként a gyerekekkel görkorcsolyázni mentünk a Görzenálba, délutánonként pedig a síelésé volt a főszerep.

A görkorcsolyán és a síelésen kívül különböző programokkal színesítettük a napokat, sokat társasoztunk, kártyáztunk, tollasoztunk és persze a nagy hőség miatt nem feledkeztünk meg arról sem, hogy a gyerekek ne maradjanak szárazon. Nagy locsolkodást rendeztünk nekik, amit rettenetesen élveztek.

A tábor utolsó napjára görkorcsolyából és síelésből is rendeztünk egy kisebb háziversenyt, ahol a gyerekek bemutathatták a héten tanultakat.

Mindenki nagyon jól teljesített és sokat fejlődött a hét folyamán, pedig nem volt könnyű dolguk a gyerekeknek, az rendkívüli meleg miatt.  A haladóbb csapat a pálya tétjéről csúszott és a kezdők is megtanultak felvonózni, ők kivétel nélkül a pálya közepétől versenyeztek.

A görkorcsolya terén sikerrel érték el a szintjüknek megfelelő tudásanyagot!

Reméljük sok élménnyel és tudással gazdagodtak a gyerekek a hét folyamán:)

Jövőre újra találkozunk!

Első táborunk fényképei letölthetőek a galériából. Csak egy klikk ide!