MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

Beköszöntött a jó idő és Pasaréten is eljött az első nyári tábor ideje!

Délelőttönként a gyerekekkel görkorcsolyázni mentünk a Görzenálba, délutánonként pedig a síelésé volt a főszerep.

A görkorcsolyán és a síelésen kívül különböző programokkal színesítettük a napokat, sokat társasoztunk, kártyáztunk, tollasoztunk és persze a nagy hőség miatt nem feledkeztünk meg arról sem, hogy a gyerekek ne maradjanak szárazon. Nagy locsolkodást rendeztünk nekik, amit rettenetesen élveztek.

A tábor utolsó napjára görkorcsolyából és síelésből is rendeztünk egy kisebb háziversenyt, ahol a gyerekek bemutathatták a héten tanultakat.

Mindenki nagyon jól teljesített és sokat fejlődött a hét folyamán, pedig nem volt könnyű dolguk a gyerekeknek, az rendkívüli meleg miatt.  A haladóbb csapat a pálya tétjéről csúszott és a kezdők is megtanultak felvonózni, ők kivétel nélkül a pálya közepétől versenyeztek.

A görkorcsolya terén sikerrel érték el a szintjüknek megfelelő tudásanyagot!

Reméljük sok élménnyel és tudással gazdagodtak a gyerekek a hét folyamán:)

Jövőre újra találkozunk!

Első táborunk fényképei letölthetőek a galériából. Csak egy klikk ide!