MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

A beszámoló folytatódik!

Idén egy nagy szenzációval készültünk kedves kis tanítványainknak.

A mindennapos sí mellett az első napon a gyerekek megismerkedtek a sátrazáshoz és falmászáshoz szükséges felszerelésekkel, majd kedden ellátogattunk a Monkey Boulder Klubba, ahol Balázs vezényletével megtanulták a falmászás alapjait.
A sok tanulás mellett maradt idő játékra és focizásra is, valamint kártyázásra és társasozásra is.

Szerdán reggel felkerekedtünk és a kis csapat elbuszozott a Spider Klubba, ahol már köteles biztosítással mászhattak az ifjú titánok.

Ehhez segítségül hívtuk Szende Lilla kolléganőnket, ezúton is köszönjük neki a segítséget!

Három útvonalon próbálkozhattak a gyerekek, mindenkinek több lehetőség jutott. A képeken remekül látszik, hogy mennyire ügyesek és bátrak voltak!

Balázs csütörtökre tartogatta a fő szenzációt. Bő húsz perces sétával egy valóságos mesevilágba kalauzolt minket. Igazi sziklán másztak a gyerekek a Kis Svábhegyi kőfejtőben, ami sok sok évig el volt zárva a mászók elől.

.

Pénteken levezetésképpen fogaskerekűre pattantunk és meglátogattuk a Normafán a csodálatosan szép új játszóteret.

A képek magukért beszélnek, fogadjátok szeretettel!

Köszönjük Balázsnak a remek szervezést és az izgalmas programokat, Zsófinak, Jánosnak, Lillának és persze Pufinak a törődést, szeretetet, segítséget, oktatást!

A jól sikerült fotókért klikk ide.