NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

Őszi tábor 2016

Mozgalmasan telt az őszi szünet Pasaréten, ismét megrendezésre került őszi napközis táborunk.

A gyerekek mindennap kétszer másfél óra síelésen vettek részt, közte sok-sok játékkal. Szerencsére gyönyörű időnk volt, így a síelések közti időt a friss levegőn tölthettük focizással, sorversenyekkel és az elmaradhatatlan hófánkozással. A lelkes kis tanítványok nagyon sokat fejlődtek, reméljük jövőre ugyanitt, ugyanekkor újra találkozunk.