Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

NYÁRI NYITVA TARTÁSUNK

Június 18-tól a síiskolánkban megkezdődnek a napközis sporttáborok ennek kapcsán nyitva tartásunk is változik. A nyári táborok alkalmával külső helyszínen is megfordulunk, ezért a táborok befizetéséhez kérjük telefonon egyeztessenek időpontot.

Őszi tábor 2016

Mozgalmasan telt az őszi szünet Pasaréten, ismét megrendezésre került őszi napközis táborunk.

A gyerekek mindennap kétszer másfél óra síelésen vettek részt, közte sok-sok játékkal. Szerencsére gyönyörű időnk volt, így a síelések közti időt a friss levegőn tölthettük focizással, sorversenyekkel és az elmaradhatatlan hófánkozással. A lelkes kis tanítványok nagyon sokat fejlődtek, reméljük jövőre ugyanitt, ugyanekkor újra találkozunk.