Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

NYÁRI NYITVA TARTÁSUNK

Június 18-tól a síiskolánkban megkezdődnek a napközis sporttáborok ennek kapcsán nyitva tartásunk is változik. A nyári táborok alkalmával külső helyszínen is megfordulunk, ezért a táborok befizetéséhez kérjük telefonon egyeztessenek időpontot.

Szezonzáró családi sítábor Lachtal Március 11-15

Idén márciusban, a hagyományok szerint ismét megrendezésre került a lachtali sítábor. És a hagyományok szerint ismét nagyon sokan jöttek velünk, és tanultak síelni, pár napra ellepték a pályákat a színes síiskolás mellényt viselő kis síelők.

Tíz oktatóból kilenc tanította a gyerekeket, és a felnőtteknek is lehetőségük volt csiszolgatni a tudásukat.
A csoportok hamar összeszoktak, a kicsik-nagyok ügyesen, lelkesen kanyarogtak egymás után. Új barátságok kötődtek, régiek mélyültek el még jobban, és nem utolsó sorban mindenki sokat fejlődött.

A síelés után sem unatkoztunk, esténként volt fürdőzés a medencében, társasjátékozás, mesenézés, és az elmaradhatatlan popsi-tepsizés is nagy népszerűségnek örvendett.

Harmadik napon megrendezésre került a szokásos házi síversenyünk, ahol a kicsit latyakos pályán hihetetlenül ügyesen jöttek le a gyerekek. Este pedig az eredményhirdetésen nagyon sok szép érem, és oklevél talált gazdára.

Összességében elmondható, hogy a hagyományokhoz híven nagyon jó volt az idei tábor is, reméljük, hogy mindenki jól érezte magát, és jövőre ismét találkozunk!