NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

Szezonzáró családi sítábor Lachtal Március 11-15

Idén márciusban, a hagyományok szerint ismét megrendezésre került a lachtali sítábor. És a hagyományok szerint ismét nagyon sokan jöttek velünk, és tanultak síelni, pár napra ellepték a pályákat a színes síiskolás mellényt viselő kis síelők.

Tíz oktatóból kilenc tanította a gyerekeket, és a felnőtteknek is lehetőségük volt csiszolgatni a tudásukat.
A csoportok hamar összeszoktak, a kicsik-nagyok ügyesen, lelkesen kanyarogtak egymás után. Új barátságok kötődtek, régiek mélyültek el még jobban, és nem utolsó sorban mindenki sokat fejlődött.

A síelés után sem unatkoztunk, esténként volt fürdőzés a medencében, társasjátékozás, mesenézés, és az elmaradhatatlan popsi-tepsizés is nagy népszerűségnek örvendett.

Harmadik napon megrendezésre került a szokásos házi síversenyünk, ahol a kicsit latyakos pályán hihetetlenül ügyesen jöttek le a gyerekek. Este pedig az eredményhirdetésen nagyon sok szép érem, és oklevél talált gazdára.

Összességében elmondható, hogy a hagyományokhoz híven nagyon jó volt az idei tábor is, reméljük, hogy mindenki jól érezte magát, és jövőre ismét találkozunk!