NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

Tavaszi napközis tábor

A sízeszon végezetével beköszöntött a tavasz, így a síiskolában eljött a tavaszi tábor ideje.

Szerencsére szuper idő volt, így a gyerekek egész nap kint lehettek a szabadban. A két napos táborban a síelésé volt a főszerep, de emellett a gyerekek társasoztak, fociztak , trambulinoztak. A második nap végén a fiúk arról sem feledkeztek meg, hogy a lányokat verssel köszöntsék és meglocsolják Húsvét alkalmábol.

Aki esetleg lemaradt a tavaszi táborunkról, ne búslakodjon, hiszen egész nyáron sok szeretettel várunk minden kedves gyerkőcöt hasonló hangulatú programokkal.

Réka, Juli :)

A táborról készült képeket meg tudod nézni ha ide klikkelsz: