MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

Sítúra Kaprun 2013. március 29

PASARÉTI SÍISKOLA SÍTÁBOR

KAPRUN

2013. március 29- április 2.

Tavaszi szünet

KAPRUN - Kitzsteinhorn

Magasság: 1798- 3029 m

Szintkülönbség: 1231 m

Sípályák hossza: 41 km - kék: 22 km, piros: 16 km, fekete: 3 km

Liftek száma: 20 - vonat:1, kabinos:4, beülős:5, húzós:10

Budapest: 654 km

Kitzsteinhorn egyike Ausztria legjóbiztosabb síterepének és az osztrák gleccsersí központok közül sokszor itt esik a legtöbb hó. A hazánkhoz legközelebb eső Kitzsteinhorn, könnyedén, gyorsan elérhető gleccser síterep. Szépen karbantartott pályái közül mindenki megtalálja a hozzá legjobban illőt, legyen szó kezdőről vagy éppen profi síelőről. A síbérlet érvényes továbbá: Schmittenhöhe és a Maiskogel síterepekre is.

ZELL AM SEE - Schmittenhöhe

Magasság: 750 - 2000 m

Szintkülönbség: 1250 m

Sípályák hossza: 77 km - kék: 25km, piros: 27 km, fekete: 25 km

Liftek száma: 27 - kabinos: 7, ülős: 10, húzós: 10

Budapest, 647 km

Hóborította hegyoldalak sípályákkal tükröződnek a Zelli tó vizében. A meg-megcsillanó sípályák nem másnak, mint a város és a tó fölé épült Schmittenhöhe síparadicsom részei. A síparadicsomba szállásunk függvényében három ponton is becsatlakozhatunk; a három völgy találkozásánál található három kabinos felvonónál. Sípályái remekül kezeltek és amennyiben Holle Anyó kis szünetre vonulna a tekintélyes hóágyúarmada áll készen, hogy éjt nappallá téve gondoskodjon a ragyogó fehérségről. A pályák 100%-a hóágyúzható.

KAPRUN Vendégház

A Kaprn vendégház kristálytiszta vizű tavak környezetében, a Hohe Tauern lábánál található. A vendégház új, modern szárnyában a csoportot kényelmes, részben galériás szobákkal várjuk, ahol elég hely jut kicsiknek és nagyoknak is. A szabadban töltött nap után fáradt végtagjainkat jól esik a ház saját szaunájában ellazítani picit.

Elhelyezés: 2-6 ágyas zuhanyozós/WC-s szobák (3 szoba közös fürdőszobás)

Ellátás: félpanzió (büféreggeli, hideg és meleg italválasztékkal, büfévacsora levessel, főétellel, salátával, desszerttel, gyümölcslével), vegetáriánus ellátás kérhető

Szolgálatatások: szauna, asztalitenisz, playstation

Távolság a Kitzsteinhorn pályáktól: 7 km, Schmittenhöhe: 12 km, Maiskogel: 7km

Félpanziós árak síbérlettel, Kaprun Vendégház*** szállással

Nap/éj/sínap

Gyermek  (14 éves korig)

Felnőtt

5/4/3

260€

72 800Ft

A részvételi díj nem tartalmazza:

- idegenforgalmi adót: 1,50 Euro/fő/éj 16 éves kor felett

- 8 Euro/fő regisztrációs díjat

- 2 Euro síbérletkauciót (mely sértetlen kártya leadásakor visszajár)

Árainkat Euroban állapítottuk meg! Forintos áraink tájékoztató jellegűek (1Euro=280 Ft), melyre a befizetés MKB napi valuta eladási árfolyam az irányadó!

FONTOS TUDNIVALÓK

Szolgáltatásaink:

Sí és snowboard kölcsönzés: Sí- és snowboard felszereléseinket szakszerű beállítással 30% kezdvezménnyel kölcsönözheti a csoport bármely résztvevője. Részletekért nézzék meg weblapunkat! www.ski.hu

Síoktatás: Naponta kétszer 2 óra oktatás a gyerekeknek. Felnőtteknek napi 2 óra.

Biztosítás: Utasaink számára a biztosítás kötelező!

Jelentkezés 40% előleg befizetésével.

Jelentkezési határidő: 2012. december 20.