Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

ÁPRILIS 9-tő, NYÁRI NYITVA TARTÁS

Április 9-én hétfőtől Pasaréten is megkezdődik a nyári időszámítás, így a nyári táborok megkezdéséig a nyitva tartásunk is megváltozik.

2012. Mikulásnapi kincskeresés

Hozzánk a Mikulás is sílécen érkezik!

Gyertek és vegyetek részt velünk a Mikulásnapi kincskeresésben és síelésben!

DECEMBER 8. 16:00

Mivel egész évben ügyesen síeltetek és szót fogadtatok az oktatóknak (ugye?), ezért idén is benéz hozzánk a Mikulás. Itt az alkalom, hogy találkozzatok és együtt síeljetek vele!!

De ehhez meg kell találnotok a Mikulás szétszórt kincseit, amit a csibész krampuszok eldugtak a síiskolában, és ez bizony csak furfangos feladatok megoldásával lehetséges. Nem csupán az ügyességetekre lesz szükség, jó, ha hoztok zseblámpát is! :)