MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

2012.11.24 Fogarasi Síiskola- Óbudai síverseny

Wallis Motor Pest

nyílt műanyagpályás verseny

Idén is megrendezésre került a Fogarasi síiskola által, gyerekeknek szervezett síverseny- 2012.11.24.-én. Amin szintén részt vettek a Pasaréti síiskola versenyzői is. Szerencsénkre az időjárás kegyes volt velünk, nem fagytunk meg, de nem is izzadtunk! Bár a napocska kisüthetett volna!

A verseny nagyon jó hangulatban zajlott le számunkra, csupa vidámság volt a hegy! J

A helyezettek érmet, oklevelet, csokit és matricát kaptak. A verseny után bográcsgulyással vendégelték meg a résztvevőket.

A síiskolánkból nyolc versenyző indult el.

Helyezések:

2006    lány: II. Körtvélyessy Dóra

2005    lány: I. Ghymes Luca

fiú: II. Schrmakó Levente

2004    fiú: I. Negyeliczky Brúnó

2003    lány: II. Vágó Zsófia

fiú: II. Körtvélyessy László

III. Régely Domonkos

2002    fiú: II. Fazekas Dani

Amit látszik elég jól szerepeltünk a versenyen. Gratulálunk!!!

Remélem a következő versenyen is ilyen szép számban részt tudunk venni, és természetesen ilyen jó eredményekkel, vagy jobbakkal!

M.Bea