Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

ÁPRILIS 9-tő, NYÁRI NYITVA TARTÁS

Április 9-én hétfőtől Pasaréten is megkezdődik a nyári időszámítás, így a nyári táborok megkezdéséig a nyitva tartásunk is megváltozik.

2012.11.24 Fogarasi Síiskola- Óbudai síverseny

Wallis Motor Pest

nyílt műanyagpályás verseny

Idén is megrendezésre került a Fogarasi síiskola által, gyerekeknek szervezett síverseny- 2012.11.24.-én. Amin szintén részt vettek a Pasaréti síiskola versenyzői is. Szerencsénkre az időjárás kegyes volt velünk, nem fagytunk meg, de nem is izzadtunk! Bár a napocska kisüthetett volna!

A verseny nagyon jó hangulatban zajlott le számunkra, csupa vidámság volt a hegy! J

A helyezettek érmet, oklevelet, csokit és matricát kaptak. A verseny után bográcsgulyással vendégelték meg a résztvevőket.

A síiskolánkból nyolc versenyző indult el.

Helyezések:

2006    lány: II. Körtvélyessy Dóra

2005    lány: I. Ghymes Luca

fiú: II. Schrmakó Levente

2004    fiú: I. Negyeliczky Brúnó

2003    lány: II. Vágó Zsófia

fiú: II. Körtvélyessy László

III. Régely Domonkos

2002    fiú: II. Fazekas Dani

Amit látszik elég jól szerepeltünk a versenyen. Gratulálunk!!!

Remélem a következő versenyen is ilyen szép számban részt tudunk venni, és természetesen ilyen jó eredményekkel, vagy jobbakkal!

M.Bea