NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

Boszorkányok éjszakája

November 10-én, szombaton tartottuk meg a Boszorkányok éjszakáját, melynek alkalmából ellepték a szellemek, csontvázak, és természetesen a boszorkányok a síiskolát. A kapuk négy órakor tárultak ki, és rögtön elkezdtek szálingózni a félelmetes jelmezekbe öltözött tanítványok, majd gyors öltözködés után már mentek is síelni a pályára, ahol ki közelebbről, ki távolabbról kerülgette a gonosz boszorkákat. Színes társaság verődött össze, a szellemek és boszik közé bekeveredett egy kalóz, egy élőholt hölgy, és jöttek szuperhősök is, Batman, és Pókember is tiszteletét tette nálunk.
Miután mindenki kisíelte magát, következett a szellemidézés, sötétbe borult a sípálya környéke,
a gyerekek pedig lelkesen kántálták a varázsversikét. A szertartás sikerrel járt, és pár perc múlva
fehéren derengő alakok jelentek meg a sötét erdőben, akik ezúttal azonban nem bántottak senkit, a
szellemidéző csapat integetése mellett békésen tovalebegtek.
A spirituális kalandban elfáradt gyerekeket bent diavetítés várta, Bogyó, és Babóca mesélte el saját
boszorkányos kalandját pár képkockán át.
A végén pedig következett a kincskeresés, ezúttal azonban a kincsek apró töklámpások voltak,
melyek a fák között elrejtve pislákoltak egy számot rejtve magukban, és a megtalálójuk részt vehetett a sorsoláson, ahol sok szép ajándékot lehetett nyerni. Szerencsére jó sok lámpást rejtett az erdő, így végül senki nem maradt nyeremény nélkül.
Volt még pókhálógyártás, lufifestés, denevérkészítés, kint töklámpások, mécsesek varázsoltak
halloweeni hangulatot, bent pedig forró tea, és pogácsa várt kicsikre és nagyokra egyaránt.
Az este végén a sok gyerek elfáradva, és rengeteg élménnyel gazdagodva intett búcsút a síiskolának, és a nem is olyan gonosz boszorkányoknak, akik jövőre ugyanitt várnak majd mindenkit, addig azonban átengedik a síiskolát a Mikulásnak, aki decemberben érkezik hozzánk egy újabb nagy buli keretében.

Köszönjük, hogy eljöttetek!