Elindult a síszezon

Szeptember nem csak az iskolakezdés ideje, ne csak a nehéz táska, a sok házi feladat, a hosszú tanórák jussanak eszünkbe róla. gondoljunk, ennél egy sokkal vidámabb és kellemesebb dologra. Bár az iskola első, én mégis inkább a síelésről beszélnék.

Lassan három hete, hogy az idei első edzések elkezdődtek Pasaréten. Persze,  ezt megelőzte egy Balaton parti edzőtábor, így itthon már teljes lendülettel állhattunk neki a munkának. Ami kellett is, mert már túl is vagyunk az első megmérettetésen.

A hétvégén, Zuglóban voltunk a Fogarasi síiskola versenyén.

A korai időpont ellenére 9 versenyzőnk is rajthoz állt. A pálya, sajnos nem igazán nekünk kedvezett, hiszen mi a meredekebb és gyorsabb pályához vagyunk szokva, mégis jól szerepeltek a gyerekek. Ez annak volt köszönhető, hogy hamar belekezdtünk a műanyagpályás edzésekbe. Hét versenyzőnk lett dobogós, két arany is született. Gratulálunk a versenyzőknek!

A következő hetekben folytatódik tovább az alapozás szárazföldön, technika csiszolás a műanyagon. Készülődés a Magyar Kupára, a havas versenyekre és a legközelebbi Hintertux-i edzőtáborunkra.

Eredmények:

Boros Nóri 2007                    2