Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

ÁPRILIS 9-tő, NYÁRI NYITVA TARTÁS

Április 9-én hétfőtől Pasaréten is megkezdődik a nyári időszámítás, így a nyári táborok megkezdéséig a nyitva tartásunk is megváltozik.

Élménybeszámoló az ide év első táboráról

Javában tart Síiskolánk idei első nyári tábora!

Az ide év első táborát versenyzőinknek, illetve haladó sízőinnek szerveztük.  Az idő kitűnő, a hangulat szuper és jobbnál jobban a programok.
A hét elején a síedzések után finom ebéd várta a gyerekeket, majd csendespihenő következett.
Hétfőn délután Petra jól megdolgoztatta a kis táborlakókat, az atlétika pályán tartott futó és erőnléti edzést, kedden pedig görkorcsolya volt a program.

Szerdán lubickolt a kis csapat, ami mindenkinek jól esett  a nagy melegben.

Az idei nyárra még 5 tábort szervezünk. A táborokban a síelés mellett egyéb más sportprogramba is belekostólhatak a jelentkezők. Így lesz úszás, tenisz, bringa, kirándulás, kalandtábor.

Te melyik táborba jösz?

Válaszd ki melyik héten jönnél és hívd Vikit a 06 70 376-0641 telefonszámon, vagy írj a PASA email címére: info@pasaretisiiskola.hu