MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

Élménybeszámoló az ide év első táboráról

Javában tart Síiskolánk idei első nyári tábora!

Az ide év első táborát versenyzőinknek, illetve haladó sízőinnek szerveztük.  Az idő kitűnő, a hangulat szuper és jobbnál jobban a programok.
A hét elején a síedzések után finom ebéd várta a gyerekeket, majd csendespihenő következett.
Hétfőn délután Petra jól megdolgoztatta a kis táborlakókat, az atlétika pályán tartott futó és erőnléti edzést, kedden pedig görkorcsolya volt a program.

Szerdán lubickolt a kis csapat, ami mindenkinek jól esett  a nagy melegben.

Az idei nyárra még 5 tábort szervezünk. A táborokban a síelés mellett egyéb más sportprogramba is belekostólhatak a jelentkezők. Így lesz úszás, tenisz, bringa, kirándulás, kalandtábor.

Te melyik táborba jösz?

Válaszd ki melyik héten jönnél és hívd Vikit a 06 70 376-0641 telefonszámon, vagy írj a PASA email címére: info@pasaretisiiskola.hu