NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

INDUL A SÍIDÉNY!

NYÍLT NAP

Szeptember 14-15-én (szombat - vasárnap ) 10.00 – 14.00 között szeretettel várjuk minden kedves régi és új tanítványunkat NYÍLT NAPUNKRA

A korábbi évekhez hasonlóan a síelés mellett ugrálóvárral és arcfestéssel várunk titeket.

Gyertek és ismerjétek meg új oktatóinkat! Csússzatok párat és elevenítsétek fel a télen tanultakat.

BEIRATKOZÁS

Szeptember 10-étől kedden és csütörtökön 16.00 - 18.00 között, valamit a nyílt napon.

ÓRARENDÜNK

Órarendünk hamarosan megtalálható lesz honlapunkon is!

Magánórákra folyamatosan várjuk jelentkezéseteket!!

A csoportos órák kezdete szeptember 28. (szombat). Reméljük addigra mindenki belerázódik a dolgos hétköznapokba, iskola és ovi látogatásba.

ÚJ ÉS BŐVEBB KONTÉRREL VÁRJUK TANÍTVÁNYAINKAT.

Immár 5. szezonját kezdi meg a Pasaréti Síiskola. Szerencsére annyi kis tanítványunk van már, hogy kinőttünk eddig konténerünket. Nagyobb, világosabb, és kényelmesebb konténerrel várunk mindenkit. A melegedőben termékbemutató várja a felnőtteket, a gyerekek a nagyobb játéksarokban pihenhetnek.

A nyár gyorsan elrepült. A nyári táborok szuper hangulata után már alig várjuk, hogy elkezdjük a síórákat és találkozzunk kedves régi és új tanítványainkkal!

HINTERTUX

És, ha már alig várod a síelést és az igazi havat, idei első sítáborunkról bővebb infot itt találsz: http://tuxfesztival.hu   Hintertux idén is vár minket! Kezdjük együtt a téli szezont!

Útjainkról tájékozódhattok honlapunkon a táborok menüpont alatt.

Jelentkezés: TandT Sport Travel Utazási Iroda 70/3760653; 70/3760638;

Utánpótlás csapatunkba idén is várjuk az új jelentkezőket, érdeklődőket. Októbertől ismét indul utánpótlás csoport!

A versenyzésről és az edzésekről bővebb info: Udvardy-Bagó Petra 30/2102463

A beiratkozással és tanév rendjével kapcsolatos kérdésekkel bátran forduljatok hozzánk!

Elérhetőségek:

info@pasaretisiiskola.hu