NYÁRI NYITVATARTÁS

Nyári táborok alatt Síiskolánk nyitva tartása változik - Hétfőtől Péntekig 8:00-17:00 között vagyunk általában elérhetők. A táborok alatt sokszor hagyjuk el a Síiskola területét, ezért kérjük keressen bennünket telefonon, a 06 70 376 0641 telefonszámon. 17:00 óra után előre egyeztetve lehet jönni tábort befizetni.

Utánpótlás Program indult.

Február 6-án elindítottuk verseny csapatunk

Utánpótlás Programját.

Február 6-án indítottuk verseny csapatunk Utánpótlás Programját.

A gyerekeket nem korosztály, hanem tudásszint szerint válogattuk a csapatba. Többségében olyan tanítványaink jelentkeztek, akik a kezdetektől velünk, tőlünk tanultak síelni. A 12 fős csapatnak egyelőre heti egy síedzést és egy hétvégi edzést tartunk. Ezek 90 perces órák.
Célunk, hogy a gyerekek jó hangulatban, jó csapatban tölthessék a szabadidejüket a friss levegőn. sportolással. Fontosnak tartjuk ezen felül, hogy az egymásra épülő szárazedzések, műanyagpályás síelés, külföldi táborok, és a csapatmunka, a lehető legjobb eredmény hozza. Későbbi terveink közt szerepel a verseny csapat bővítése, az utánpótlás gyerekek integrálása a "nagy" csapatba.