MÁRTON NAPI VIGASSÁG

November 11-én tartottuk a Márton napi vigasságot Síiiskolánkban. Nagy örömünkre nagyon sok kis gyerek jött el, kézműveskedett és síelt. Képek hamarosan a galériában megtalálhatóak.

Beszámoló a sí bringa, labdajáték táborról

Hétfőn vidám gyerkőcökkel megkezdtük második heti nyári táborunkat.

Petra, Bea, Peti és János bácsi várta őket sok-sok szeretettel.

Délelőttöt síeléssel kezdtük, ahol mindenki a saját szintjének megfelelően gyakorolhatott. Tízórai alatt elméletben áttanulmányoztuk a KRESZ táblákat, majd a fiúk focival, a lányok kidobóssal fejlesztették a labdaérzéküket. A bőséges ebéd után a játszótéren mozoghatták le a kalóriákat.

Délután bringára pattantak és a sípálya aljában próbára tehették ügyességüket. A napot minden nap uzsonnával zártuk. Kedden a Városmajorban saját KRESZ parkot rajzoltunk és kamatoztattuk elméleti tudásunkat a gyakorlatban is. Szerdán a Normafát és környékét hódítottuk meg bringáinkkal. Csütörtökön kinéztünk a városligeti KRESZ parkba, majd körbetekertük a tavat.

Pénteken további versenyeket szerveztünk és az eredményhirdetés után, fagyizással és hófánkozással zártuk a hetet. Következő táborunkba is sok szeretettel várunk mindenkit.

A táborról készült képeket a galériában már megtaláljátok. http://pasaretisiiskola.hu/galery/index