A MÁSODIK FÉLÉVRE A BEIRATKOZÁS FOLYAMATOS

Csoprotos óráinkra a II. félévre a beiratkozások folyamatosan zajlanak. Az órarendben szereplő kezdő csoportos órákra csak alapszintű tudással rendelkező gyerekek jelentkezését várjuk (biztos hóeke, önálló lifthasználat - kis segítséggel, megállás).

Egynapos programjaink

EGYNAPOS KIRÁNDULÁS A TIHANYI LEVENDULÁSBAN

Június 28. szombat

A Tihanyi-félsziget természeti értékei közül elsősorban a geológiai látnivalók, valamint a táj megkapóan változatos formái egész évben vonzzák a látogatókat. A megannyi erdővel, szőlővel borított hegykúp és domb között két sajátos tó található. Gyönyörű látvány a június-július fordulóján lila tengerként hullámzó levendulás a Csúcs-hegy oldalában.

Tervezett program: kirándulás a félszigeten, Levendula ház látogatóközpont, Teázó az erdő mélyén

Jelentkezés és elérhetőségek: Pasaréti Síiskola 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.

www.pasaretisiiskola.hu, info@pasaretisiiskola.hu