Napközis táborok a síiskolában

A nyári szünetben hat héten át, hétfőtől péntekig várunk benneteket napközis sporttáborainkba! Amíg a szülők dolgoznak, a gyerekek szabad levegőn, mozgással, játékkal tölthetik nálunk a szünidőt, a télről már jól ismert oktatókkal. A heti felelős oktatón kívül természetesen több oktató is foglalkozik majd a gyerekekkel. (Minimum 10 jelentkezővel indítunk tábort és minden 8 fő után biztosítunk újabb oktatót, maximális létszám: 25 fő.) Bea, Adri, Boró, Zsuzsi, Gábor Balázs, Dávid, Viki és János fogják veletek tölteni a szünidőt.

A táborok aktuális programjáról bővebben hírleveleinkben küldünk információt, de itt a honlapon is olvashattok róla!

IDŐPONT TÁBOROK OKTATÓK
Június 17 - 21. Haladó sízőknek és versenyzést iránt érdeklődők számára. Petra
Június 24 - 28. Sí, úszás és tenisz napközis tábor.        Adri, Dávid
Július 1-5. Sí, görkori és labdajáték napközis tábor.    Adri, Gábor
Július 15 - 19. Sí és bringa napközis tábor. Zsuzsa, Balázs
Július 22 - 26. Kalandtábor (minden nap más program vár!)     Boró, Balázs
Júli. 29 - Aug. 2.          Sí és úszás napközis tábor.    Bea, Gábor
Aug. 12 - 16.  Sí, tenisz és bringa  napközis tábor  Boró, Dávid

Minden héten az időjárástól függően kiválasztunk egy napot, amikor kirándulni megyünk.

A napközis táborok ára: 32.000 Ft / turnus (Testvérkedvezmény: 10%)

Jelentkezési feltétel: minimum 4 éves kor, jelentkezési lap kitöltése és 10.000 Ft előleg befizetésével a helyszínen telefonon történő előzetes egyeztetés alapján. Aki április 20-ig jelentkezik 5% kedvezményt kap!

Szívesen látunk, gyertek, sportoljatok, játsszatok velünk nyáron is!