Nyári tábor Zamárdiban

Szörf és sporttábor a Zamárdi gyerektáborban a Pasaréti Síiskola csapatával! A napközi táborok mellett most egy nagy durranást szerveztünk nektek! Egy hét a Balaton parton igazi sportos programokkal. Bővebb információ: 06 70 376 0641, info@pasaretisiiskola.hu

NYÁRI NYITVA TARTÁSUNK

Június 18-tól a síiskolánkban megkezdődnek a napközis sporttáborok ennek kapcsán nyitva tartásunk is változik. A nyári táborok alkalmával külső helyszínen is megfordulunk, ezért a táborok befizetéséhez kérjük telefonon egyeztessenek időpontot.

GYIK

Amikor elhatározzuk, hogy gyermekünket beiratjuk egy sítanfolyamra, vagy akár mi, felnőttek is órákat szeretnénk venni. Számtalan kérédés merül fel bennünk.

Milyen ruha, esőben lehet-e síelni stb....

Összefoglatuk azokat a válaszokat amikről úgy gondoljuk, hogy mindekiben felmerülhet. Természetesen ehhez képest még számtalan kérédés felmerülhet azokban, akik még csak most kezdik el a síelést. Ha Ön nem találja a felmerült kérdések közül a választ hívja Síiskolánkat, ahol szívesen állunk személyesen is  rendelkezésére.