Lezajlott a 10. Vasas-Pasarét Síkupa

2019. április 13-án szombaton került megrendezésre Síiskolánkban a 10. Jubileumi Vasas-Pasarét Síkupa

Május 24-25-én lesz a Nagy Sportágválasztó

Szinte minden családban felmerül a kérdés: milyen sportágat válasszunk a gyereknek?

Nyári táborok a Pasaréti Síiskolával

Várunk nyáron is! Már lehet jelentkezni táborainkba.

Bemutatkozik a Pasaréti Síiskola

Síiskolánk 10 évvel ezelőtt, 2009 őszén nyitotta meg kapuit Budapest szívében a Vasas Pasarét Sportcentrum területén, ezzel bekapcsolódva a II. kerület és Budapest sportéletébe. A jól felszerelt, modern sportcentrum családbarát környezetben ad otthont a különböző téli és nyári sportágaknak.

Kombinált tolókaros, tányéros felvonóval és világítással felszerelt korszerű műanyag sípályánk – évszaktól és időjárástól függetlenül – kiváló lehetőséget biztosít a kezdő és haladó tanítványok számára. Fűtött épületünkben nem csupán öltöző és mosdó kap helyet, hanem sí- és snowboard kölcsönző is, ahol mindenki megtalálhatja a számára megfelelő HEAD felszerelést.

Támogatóink: