Kedves Vendégeink!

Mindannyiunk egészsége és a gördülékeny mindennapok érdekében, a járvány terjedését megelőző szabályok léptek életbe a Pasaréti Síiskolában.

JÁRVÁNYÜGYI SZABÁLYOK

Kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató személy érkezzen a Síiskolába!

Egy gyermeket egy szülő hozza az oktatásra!

A foglalkozás után kérjük, a Síiskola területét mielőbb szíveskedjetek elhagyni!

Maszkviselés:

Maszk viselése szabad téren ajánlott, zárt térben kötelező!

A sportfoglalkozás folyamán vendégeinknek nem szükséges felvenni.

Fertőtlenítés:

A síiskolában kihelyezett fertőtlenítőket kötelező használni!

Öltözés:

Kizárólag az öltöző épület előtti területen lehetséges!

Az egyre hidegebb időjárás miatt célszerű a foglalkozásra szánt ruházatban érkezni

Öltöző épület:

Az öltöző épületbe kizárólag mosdó használat, fizetés és felszerelés igény esetén lehet belépni. Egy időben 2 ember tartózkodhat zárt térben.

Óraváltás:

Az oktatókkal való kommunikációt legyetek kedvesek a szabadban megejteni, illetve ha ez nem lehetséges, telefonon egyeztessetek időpontot

Az órák alatt:

Kérjük a szülőket, hogy a foglalkozás megkezdésekor szíveskedjenek elhagyni a síiskola területét!

Távolságtartás:

Kérjük a 2 méteres védőtávolság megtartását

Köhögési etikett betartása:

Köhögéskor, tüsszentéskor takarjuk el az arcunkat könyökhajlattal vagy papír zsebkendővel. A papír zsebkendőt használat után rögtön dobjuk szemetes kukába.

Legyetek kedvesek ezeket betartani!

Együttműködéseteket köszönjük!