BIZTOSÍTSD BE A HELYED KÖTELEZETTSÉGEK NÉLKÜL!

Továbbra is várjuk a jelentkezéseket!

 

A COVID miatt sokan bizonytalanok az utazásokat illetően.  Ez számunkra is egy új helyzet, de igyekszünk úgy alakítani szabályainkat, hogy azok az ügyfeleink érdekeit védjék.

Terveink szerint a táborokat amint lehet, megtartjuk. Folyamatos kapcsolatban vagyunk a kinti partnereinkkel. Mind a szállásadó partnereink, mind a lifttársaságok készülnek és várják a szezont, természetesen az érvényben lévő szabályozások mellett. Szállásadó partnereink megértőek, a legtöbben enyhítették a lemondási feltételeket.

Mivel az egyes szálláshelyeken a férőhelyek korlátozottan állnak rendelkezésünkre, továbbra is azt javasoljuk, nyugodtan adjátok le jelentkezéseteket az kiválasztott táborra. Szívesen megküldjük a pontos ajánlatot, illetve rögzítjük előfoglalási szándékaitokat előleg befizetés nélkül. Ezt mindaddig tartjuk, amíg a jelenlegi korlátozások érvényben vannak.