Kedves Vendégeink!

A II. félév utolsó három hetében elmaradt, valamint betegség/hiányzás miatt le nem járt csoportos órákat

ÁPRILIS 19 - MÁJUS 9. között van lehetőség pótolni!

Mindannyiunk egészsége érdekében, kérjük járványügyi szabályainkat FOKOZOTTAN tartsátok be!

Csoportórát magánórára váltani nem lehetséges!

Szeretettel várjuk magánórára sportolni vágyó tanítványainkat a megszokott nyitvatartási időben,

hétfőtől péntekig 13:00-19:00,
szombaton és vasárnap 9:00-15:00 között.

Keresd oktatódat vagy hívd a síiskola telefonszámát és egyeztess időpontot!

Oktatóink és tanítványaink érdekében kérjük a járványügyi szabályainkat fokozottan betartani!

- Kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató személy érkezzen a Síiskolába!

- Egy gyermeket egy kísérő hozza az oktatásra!

- Érkezéskor a síiskola asztalaira kihelyezett fertőtlenítőket kötelező használni!

- Kérjük a 2 méteres védőtávolság megtartását.

- A síiskola egész területén 6 év fölött maszk viselése kötelező!

- Öltözni az konténer épület előtti területen lehetséges.

- Az öltöző épületbe kizárólag mosdó használat, fizetés és felszerelés igény esetén lehet belépni. Egy időben 2 ember tartózkodhat zárt térben.

- Kérjük a szülőket, hogy a foglalkozás megkezdésekor szíveskedjenek elhagyni a síiskola területét!

- Az oktatókkal való kommunikációt legyetek kedvesek a szabadban megejteni. Ha ez nem lehetséges, telefonon egyeztessetek időpontot

- A foglalkozás után kérjük, a Síiskola területét mielőbb szíveskedjetek elhagyni!

- Köhögéskor, tüsszentéskor takarjuk el az arcunkat könyökhajlattal vagy papír zsebkendővel. A papír zsebkendőt használat után rögtön dobjuk szemeteskukába.

- A kis-sípálya és a parkoló közötti lépcsőn lemenni, a Vasas főépületébe belépni TILOS!

- A síiskola vendégei a Körmöczy Zsuzsa lépcsőn található bejáratot használják (Radna utca 1. szám felől)

Vigyázzunk egymásra!