2019. július 20-án rendezik a Libegők Éjszakáját, amikor 6 magyarországi libegő is nyitva tart majd sötétedés után is.

Romantikus, hullócsillagos éjszakában tavaly három helyszínen volt lehetőség libegőzésre, idén már hat helyen várják az érdeklődőket! 

 

Tavaly rendezték meg először hazánkban a Libegők Éjszakáját, akkor Eplényben, Sátoraljaújhelyen és Zugligetben lehetett az esti órákban libegőzni. Azóta létesült egy új libegő a Sástónál, valamint két már meglévő létesítmény is csatlakozott a Chernel István Sí és Turisztikai Klaszter kezdeményezéséhez. A Síklaszter elnöke, Fehér Gyula a múlt héten Zugligetben tartott sajtótájékoztatón tette közzé Libegők Éjszakája dátumát és helyszíneit.

2019 évi helyszínek:

  • Zugligeti Libegő és Normafa Park / Budapest
  • Zemplén Kalandpark / Sátoraljaújhely
  • Eplényi Libegő / Kaland Hegy/ Eplény
  • Mátraszentistván / Sípark
  • Libegőpark / Lillafüred
  • Oxygén Kalandpark, Mátra Libegő / Sástó

Szeretettel várnak a szervezők minden érdeklődőt, kirándulót 2019. július 20-án a fenti helyszíneken. További részletes infók a szervezők honlapján lesz elérhető. Ha kapunk bővebb infót a programokról, mi is közzétesszük.

 

Info: www.sielok.hu