Köszönjük, hogy ezekben a nehéz pillanatokban is velünk vagytok!

Igyekszünk mindent megtenni mindannyiunk egészsége érdekében. A megszokottakhoz képest változtatásra van szükség, ezért a jelenleg is érvényben lévő Általános Járványügyi Szabályzatunkat az alábbiakkal egészítjük ki:

• a csoportok megbontásra kerülnek, egyéni órákban – személyi edzésként - zajlanak tovább. Az órarend változatlan marad, mindenki a megszokott időben érkezzen!

• december 10-ig csoportos órák pótlására nincs lehetőség. Az I. félévben le nem járt csoportos órák átvihetők a II. félévbe, az akkor aktuális órarend szerint.

• kérjük, hogy középhaladó+ és haladó szintű (nagyobb) gyermekek szülei lehetőség szerint a kapuban búcsúzzanak el a gyermektől. Magánóra esetén az óra végéhez közeledve a fizetést tudják az épületben bonyolítani.

• az öltöző épületbe kizárólag felszerelés igény esetén, mosdó használat és fizetés céljából lehet belépni, egyszerre 1 embernek. Kérjük, ezeket nem óraváltáskor bonyolítani!

• a magántanítványok lábméretét és magasságát kérjük előre üzenetben megküldeni az oktatóknak. Így érkezéskor ki tudják készíteni a felszerelést a tanítványok számára.

• öltözni kizárólag a konténer épület előtt lehetséges!

• az egyre hidegebb idő miatt, célszerű a foglalkozásra szánt ruházatban érkezni.

• kérjük a szülőket, hogy lehetőség szerint a foglalkozások alatt hagyják el a síiskola területét. Ez alól kivételt képeznek azon gyermekek kísérői, akik az első vagy második órájukra érkeznek, illetve ha az órakezdés nem zajlik gördülékenyen.

• a kis-sípálya és a parkoló közötti lépcsőn lemenni, illetve a főépületbe belépni tilos. A Vasas Sportcentrum főbejárata a síiskola vendégei számára nem használható!

• a síiskola 19:00-kor bezár.

• oktatóink a foglalkozások alatt maszkot viselnek.

Vigyázzunk egymásra!

Együttműködéseteket köszönjük!