Síiskolánk idén is részt vett a Téli Sportágválasztón, melyen sok ezer téli sport iránt érdeklődő vett részt.

Idén is ezrek voltak kíváncsiak a Téli Sportágválasztó aktivitásra buzdító hétvégi programjaira, amelyekre január 19-én került sor a Vasas Jégcentrumban.

A látogatók 21 téli mozgásformát próbálhattak ki bajnokok társaságában, színvonalas sportbemutatókat láthattak, végigizgulhatták a Média Kupát, és ráadásként egy profi jégkorongmeccsen is szurkolhattak.

A Jégpalotában 3600 m²-nyi területen ismerkedhettek kicsik és nagyok a téli sportokkal, amelyek között a jégkorong, a jégtánc, a műkorcsolya, a rövidpályás gyorskorcsolya, a curling, a szánkózás, a fakutyázás.

Az alpesi sí és a snowboardozást síiskolánk vezetőjének, és oktatóink segítségével ismerhették meg a gyerekek és felnőttek.

 

 

 

 

 

 

 

A rendezvényről bővebben ezen a linket olvashat: 

https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/otodszorre-is-kozonsegkedvenc-a-teli-sportagvalaszto/