Zamárdi bázisunk megnyitott!
 
Cégünk elkötelezett híve az egész éves aktív időtöltésnek, így a téli sportok, a kerékpározás és a tenisz mellett vizes sportok felszereléseinek forgalmazásával is foglalkozunk.
 
 
A Wintersport Kft. a minőségi és legnépszerűbb sportmárkák magyarországi kizárólagos képviselete. Tagja annak a cégcsoportnak (Wintersport Kft. - TandT Sport Kft. - Pasaréti Síiskola - TandT Sport Travel Kft.) mely ezen világmárkákkal forgalmazásával és azokat támogató szolgáltatásokkal foglalkozik.
 
 
 
 
A Zamárdi Vízisport Bázis megnyitásával egy régóta dédelgetett álmunk vált valóra. A Bázison windsurf, kite-szörf, SUP, valamint kajak-kenu felszerelések bérlését és tárolását tesszük lehetővé. Így Budapestről könnyen elérhető közelségben minél többen hódolhatnak szenvedélyüknek, illetve oktatóink segítségével megismerkedhettek ezen sportágak alapjaival.