Családi Sítáborok

2019/2020 SZEZON CSALÁDI SÍTÁBORAI

ÚJ HELYSZÍNEKKEL MÉG TÖBB IDŐPONTBAN!

BESÍZŐ CSALÁDI SÍELÉS

KAPRUN-KITZSTEINHORN

2019.11.20-24. (5 nap/4 éj)

Indítsd velünk a síszezont Ausztria csodálatos gleccserén, a Kaprun-Zell am See sírégióhoz tartozó Kitzsteinhornon.

A Zell am See-Kaprun síterület ideális körülményeket kínál már ősztől a síelők számára. A síterep hóbiztos, hiszen a sípályák részben az örök hó és jég birodalmában nyújtózkodnak.

Szállás: HOTEL KÜNSTLERALM ****

Részleteket letöltheted a letöltöm gombra kattintva.

ADVENTI CSALÁDI SÍELÉS

MURAU-KREISCHBERG

2019.12.11-15. (5 nap/4 éj)

Kapcsolódj ki Karácsony előtt a családdal együtt egy adventi hangulatú síelésen, a Magyarországról pár óra alatt elérhető sípályarendszeren.

Kreischberg hegyoldalára a völgyből induló kabinos felvonóval juthatunk fel, majd továbbhaladva elérhetjük a 2.002 méter magas csúcsot. A legmagasabb pont a 2.118 méter magas Rosenkranzhöhe, melyet kétüléses és húzós felvonókkal érhetünk el. A sípálya alsó részén található a szánkópálya, az Airypark snowboard és freeride park, valamint a WM Arena, mely világkupa versenyeknek ad ottont. Murau-Kreischberg síterepén a 40 kilométer sípálya mellett,  gyermekpark, hófánk és időmérő sípálya teszi még emlékezetesebbé a síelés és a téli pihenés élményét.

Szállás: FERIENPARK és  CLUB HOTEL Kreischberg

CSALÁDI SZILVESZTER– EXTRA kedvezmény 10 éves korig

INNERKREMS-Szilveszter

2019.12.28-2020.01.02. (6 nap/5 éj)

Köszöntsd az újévet Ausztria havas lejtőin. Családi kikapcsolódás a karácsonyi forgatag után. 5 éjszaka, 4 nap síelés Innerkremsen.

Családi síközpont Budapesttől mindössze 490 km-re, melyből 420 km autópálya. Innerkrems egy mesés síparadicsom számos kényelmi előnnyel, ideális a gyermekes családok részére is. A pályák 1.500-2.200 méter hóbiztos magasságban terülnek el.  A legkisebbeket egy mozgószőnyeges kis gyerekpálya várja közvetlenül a szállodánál, a gyakorlott síelőket pedig számos szűzhavas lehetőség várja, akik pedig elfáradtak a csúszásban, a szánkópályán vagy szállodánk szabadidőközpontjában találják meg számításukat.

Szállás: HOTEL NOCKALM ****    PÁLYASZÁLLÁS

NASSFELD

2020.01.15-19. (5 nap/ 4 éj)

Indítsd velünk az újévet egy design hotel pályaszálláson, Ausztria és Olaszország határán.

Nassfeldet Ausztria 10 legjobb síterepe között tartják számon, mert minden adott, ami egy tökéletes síeléshez szükséges: bőséges mennyiségű hó és rengeteg napsütés! A síterep nagysága - 110 km! -, változatos nehézségű sípályák, modern sífelvonók és az egész szezonban kitartó, átlagosan 8 méteres friss hóréteg nagyon meggyőző.

Szállás: FRANZ FERDINAND MOUNTAIN RESORT   PÁLYASZÁLLÁS

A SÍRÉGIÓ, AHOVA MÁR HAZA JÁRUNK

LACHTAL

2020.01.25-29. (5 nap/4 éj)
2020.03.11-15. (5 nap/4 éj)

A Pasaréti lejtő után bátran nevezhetjük Lachtalt második otthonunknak, hiszen ide szinte a kezdetektől fogva évente több alkalommal is visszatérünk. A változatos és hóbiztos síterep Budapesttől könnyen megközelíthető. Számos gyermekbarát szolgáltatást kínálnak az apróságoknak: varázsszőnyeg, kötéllift, mini-szlalompálya, színes figurák, hullámpálya, kincskeresés, gyerektaxi.

Szállás: MONARCHIA PARK ****      PÁLYASZÁLLÁS

MURAU-KREISCHBERG

2020.01.11-15. (5 nap/4 éj)

Kapcsolódj ki velünk a Magyarországról pár óra alatt elérhető sípályarendszeren.

Szállás: FERIENPARK és  CLUB HOTEL - ALPIN CENTER ÉPÜLETE Kreischberg

FARSANGI HAVAS ÉLMÉNYEK

MURAU-KREISCHBERG

2020.02.08-12. (5 nap/4 éj)

Légy részese a farsangi forgatagnak, öltözz be és síelj velünk!

Szállás: FERIENPARK és  CLUB HOTEL - ALPIN CENTER ÉPÜLETE Kreischberg

MURAU-KREISCHBERG

2020.02.29-03.04. (5 nap/ 4 éj)

Tarts velünk a Magyarországról pár óra alatt elérhető sípályarendszeren.

Szállás: FERIENPARK és CLUB HOTEL - ALPIN CENTER ÉPÜLETE Kreischberg

SKIWELT-SÖLL

2020.02.14-19. (6 nap/5 éj)

Síelj Ausztria 2. legnagyobb egybefüggő síterepén! – (SkiWelt- 284 km pálya), melyből átsíelhetsz a Kitzbüheli síterepre is. Éjszakai síelési és szánkózási lehetőség.

A 280 kilométer sípálya 650-1956 méter magasságban terül el. A sípályákat Going, Ellmau, Scheffau, Söll, Itter Hopfgarten, Westendorf és Brixen im Thale településekről érhetjük el. A több hegyen átívelő, egybesíelhető síterepen kezdő és haladó síelő is talál magának megfelelő lejtőt.

Szállás: KAISERSTUBE PANZIÓ

CSALÁDI SÍELÉS – EXTRA kedvezmény 10 éves korig

INNERKREMS

2020.03.11-15. (5 nap/4 éj)

Családi kikapcsolódás Karintia szívében. 4 éjszaka, 4 nap síelés Innerkremsen.

Szállás: HOTEL NOCKALM ****    PÁLYASZÁLLÁS

SZEZONZÁRÓ CSALÁDI SÍELÉS

MURAU-KREISCHBERG

2020.03.19-22. (4 nap/3 éj)

Szezonzáró síelés rengeteg napsütéssel, ámde még csúszásra alkalmas minőségű hóval!

Szállás: FERIENPARK és CLUB HOTEL

Sítáborainkra jelentkezésed a regisztrációs lapunkon leadhatod.

Bővebb információt kérhetsz oktatódtól, vagy

info@pasaretisiiskola.hu

A Pasaréti Síiskola családi sítáborait cégcsoportunk tagja, a TandT Sport Travel szervezi.

Táboraink helyszíneinek kiválasztásakor az egyik legfontosabb szempontunk, hogy változatos síterepekre szervezzük útjainkat.

Célunk, hogy az új és visszatérő vendégeink egyaránt felejthetetlen élményekkel térjenek haza táborainkból, épp ezért törekszünk minden évben új helyszínekkel színesíteni kínálatunkat.

Mindezek mellett természetsen figyelünk arra is, hogy a síterepeken minden korosztály és minden tudásszintű téli sportot kedvelő megtalálja a számára legmegfelelőbb lejtőt.

Szállásaink igen kedvező ár-érték aránnyal bírnak, ennek is köszönhető évről-évre növekvő népszerűségük.

Síiskolánk oktatói utazási irodánk egyéb útjain is aktívan közreműködnek.

A TandT Sport Travel együttműködésével a szezonnyitó Gleccser Fesztiváltól

WWW.TUXFESZTIVAL.HU kezdve, az incentive utakon át, az iskolai sítáborok sikeres lebonyolításában a teljes szezon ideje alatt aktív szerepet vállalunk.

Az egyéb utazásokkal kapcsolatban érdeklődhet síoktatóinknál vagy a www.tandtsporttravel.hu oldalon.