Nyári táboraink Zamárdiban és Pasaréten

VITORLÁS TÁBOR KATAMARÁNOKKAL!

A táborok időpontjai: 2019. július 21-26., augusztus 4-9, és augusztus 11-16.

Napi 2x2 óra vitorlázás minden nap. Ellátogatunk majd a kertmoziba is, bringázunk és görkorizunk, de a SUP, szörf és sok sok úszás sem marad el!

Helyszín Zamárdi, Pest Megyei Ifjúsági és Gyermek Tábor.
Elhelyezés faházakban, emeletes ágyakon (ágynemű biztosított)
Ellátás napi ötszöri étkezés.

Érkezés vasárnap délután 17:00. Az első étkezés vacsora lesz!

Távozás pénteken délután 14:00-15:00 között.

Szükséges felszerelések: kényelmes sportruha, sportcipő, vízhatlan kabát, egy gyorsan száradó cipő a vízre, fürdőruha, világos színű sapka a nap ellen, napkrém, napszemüveg. Kis üveges víz vagy kulacs legyen a gyerekeknél, amit ki tudnak vinni a hajóba is

Az oktatást szakképzett edző, többszörös Magyar Bajnok, EB 2. helyezett vitorlás edző, Pallay Tibor vezeti.

A tábor ára: 80 000 Ft, mely tartalmazza a teljes ellátás költségét a tábor időtartamára, oktatást katamarán vitorlással, egyéb sportprogramok oktatását, belépőket és a 24 órás felügyeletet.

Jelentkezni, e-mailben Pallay Tibornál lehet, finnhun5@gmail.com címen.

A jelentkezés 20.000 Ft előleg, vagy a teljes összeg befizetésével válik véglegessé, melyet befizetni a Pasaréti Síiskolában (1026 Budapest, Pasaréti út 11-13, bejárat a Radna u. 1 szám felől, 06 70 376 0641), illetve a TandT Sport Travelben (1026 Budapest, Lövőház u 16/a., 06 70 376 0638, 06 70 376 0654) van lehetőség.

Általános tudnivalók a Zamárdi táborokról (klikk ide)!

Táborozásokhoz szükséges, letölthető dokumentumok:

Napközis nyári táborok időpontjai:

Bővebb információk és általános tudnivalók a  napközis táborokról.

Klikk ide a részletekért!

Jelentkezés: info@pasaretisiiskola.hu

A nyári színes programokról részletesebben katalógusunkban találhat információt.

Letöltöm a nyári katalógus anyagát. Klikk ide