Nyári táborok

Helyszín: Zamárdi, Nagyváradi u. 92. Pest Megyei Gyermek és Ifjúsági Tábor

Utazás: egyénileg

Érkezés: 15:00-17:00 között

Hazaindulás: utolsó nap, 14:00-15:00 között. Tábor zárás.

Programok:

SUP, görkori, kerékpározás és egyéb sportprogramok lesznek. Ellátogatunk majd a kertmoziba is kultúra gyanánt.

Jelentkezés:

A jelentkezés 20.000 Ft előleg befizetésével válik véglegessé.

Befizetni a Pasaréti Síiskolában lehet, kedden és csütörtökön 14:00-18:00 között.

Jelentkezési határidő az adott tábort megelőző hét hétfőig.

A sporttábor ára: 70.000 Ft

A tábor ára tartalmazza a szállást, ötszöri étkezést, belépőket, sportfoglalkozásokat oktatással.

A táborba 7 éves kortól, biztos úszótudással várjuk a gyerekeket!

Napközis táborok, ahol a síelés az alap sportág!

SÍ, TÚRA, SZIKLA ÉS FALMÁSZÁS TÁBOROK

június 15-19.

július 6-10.

július 27-31.

A tábor vezetője síiskolánk oszlopos tagja, Gerstner Balázs, aki hivatásos és rutinos szikla és falmászó oktató.

A tábor idején naponta 90 perces síoktatáson vesznek részt a gyerekek, majd a hét folyamán felkerekedünk és ellátogatunk a Monkey és Spider falmászó klubokba, ahol Balázs vezényletével alapszintű ismereteket szereznek a gyerekek a falmászásról.

A hét elején a gyerekek megtanulnak sátrat állítani, megismerkednek az túrázás alap felszereléseivel.

Időjárás függvényében túrázni fogunk a Budai hegyekben, előzetes térképismereti tanulás után. Lesz túraútvonal, amit közösen választunk ki a gyerekekkel, majd igazi sziklát mászunk a Kis Sváb hegyen.

Jelentkezési határidők:

I.: június 11, csütörtök

II.: július 2, csütörtök

III.: július 23, csütörtök

SÍ, BICIKLI TÁBOR

június 29 – július 3.

Biciklis táborunk első napjaiban megismerkedünk a szabályos biciklizés alapjaival, valamint a kerékpárosokra vonatkozó közlekedési szabályokkal.

A hét folyamán körbetekeregjük a Síiskolát, és a környékbeli hegyeket-völgyeket, elkerekezünk a Margit Szigetre - vagy talán még messzebb - és ellátogatunk a Városligeti KRESZ parkba is.

Jelentkezés 6 éves kor felett, biztos kerékpáros tudással, saját biciklivel lehetséges. Bukósisak viselése kötelező.

Jelentkezési határidő: június 25, csütörtök

SÍ, ÚSZÁS TÁBOROK

július 13-17.

augusztus 3-7.

Síeltél már nyáron? Ugye ezt nem sokan mondhatják el magukról…  Gyere és a sok csúszás mellett hűtsd le magad velünk egy jó kis móka keretében!

A napi 90 perces sífoglalkozások mellett, a közeli MOM uszodában fogunk szakképzett oktatók segítségével úszni tanulni, kezdő, középhaladó és haladó szinteken is.

Igazi nyári felfrissülés a Pasaréti Síiskola csapatával!!

Jelentkezési határidők:

I.: július 9, csütörtök

II.: július 30, csütörtök

SÍ, FOCI TÁBOR

július 20 – 24.

Napi 90 perces sí foglalkozások keretében a kezdők elsajátítják az alapokat, ami a felcsatolás, léchez szoktatás, egyenes siklás, hóeke csúszás, kanyarodás és felvonózás. A haladóbbak technikát csiszolnak és megtanulnak párhuzamos lécvezetéssel valamint bottal síelni.

A táborban a focit szakképzett labdarúgó edző tartja, szintén naponta 90 percet. A gyerekek játékos formában sajátítják el a labdakezelést és vezetést, valamint a labdarúgás alapjait.

Jelentkezési határidő: június 16, csütörtök

GÖRKORIZZ VELÜNK A NYÁRI SZÜNETBEN!

június 22-26.

augusztus 10-14.

A táborban minden nap, 90 perces síeléssel készülünk kezdő, középhaladó és haladó szinten, valamint a sok játék és móka mellett természetesen a görkorcsolyával is intenzíven foglalkozunk.

A héten négy alkalommal ellátogatunk a Görzenálba, ahol kezdő és haladó szinten folyik a görkorcsolya oktatás.

A sok gyakorlás alatt biztos görkoris tudást lehet szerezni, valamint igen hasznos, mivel hasonló mozgásformákat tartalmaz, mint a sízés. A kezdők megtanulnak haladni, megállni, fékezni, kanyarodni valamint helyesen és biztonságosan elesni és felállni. A haladó csoport technikát fejleszt, trükköket tanul és a gyorsasági görkorcsolya alapjait tanulja.

Jelentkezni kizárólag saját görkorcsolyával és védőfelszereléssel lehetséges!

Jelentkezési határidő: augusztus 6, csütörtök

A táboraink ára: 42.000 Ft / fő / 5 nap.

Jelentkezni 20.000 Ft előleg befizetésével lehetséges!

Általános tudnivalók táborainkról:

Táborainkban való részvételhez az alábbi dokumentumok leadása szükséges: