Sítáborok

2019/2020 SZEZON CSALÁDI SÍTÁBORAI

ÚJ HELYSZÍNEKKEL MÉG TÖBB IDŐPONTBAN!

NASSFELD

2020.01.15-19. (5 nap/ 4 éj)

Indítsd velünk az újévet egy design hotel pályaszálláson, Ausztria és Olaszország határán.

Nassfeldet Ausztria 10 legjobb síterepe között tartják számon, mert minden adott, ami egy tökéletes síeléshez szükséges: bőséges mennyiségű hó és rengeteg napsütés! A síterep nagysága - 110 km! -, változatos nehézségű sípályák, modern sífelvonók és az egész szezonban kitartó, átlagosan 8 méteres friss hóréteg nagyon meggyőző.

Szállás: FRANZ FERDINAND MOUNTAIN RESORT   PÁLYASZÁLLÁS

A SÍRÉGIÓ, AHOVA MÁR HAZA JÁRUNK

LACHTAL

2020.03.11-15. (5 nap/4 éj)

A Pasaréti lejtő után bátran nevezhetjük Lachtalt második otthonunknak, hiszen ide szinte a kezdetektől fogva évente több alkalommal is visszatérünk. A változatos és hóbiztos síterep Budapesttől könnyen megközelíthető. Számos gyermekbarát szolgáltatást kínálnak az apróságoknak: varázsszőnyeg, kötéllift, mini-szlalompálya, színes figurák, hullámpálya, kincskeresés, gyerektaxi.

Szállás: MONARCHIA PARK ****      PÁLYASZÁLLÁS

MURAU-KREISCHBERG

2020.01.11-15. (5 nap/4 éj)

Kapcsolódj ki velünk a Magyarországról pár óra alatt elérhető sípályarendszeren.

Szállás: FERIENPARK és  CLUB HOTEL - ALPIN CENTER ÉPÜLETE Kreischberg

FARSANGI HAVAS ÉLMÉNYEK

MURAU-KREISCHBERG

2020.02.08-12. (5 nap/4 éj)

Légy részese a farsangi forgatagnak, öltözz be és síelj velünk!

Szállás: FERIENPARK és  CLUB HOTEL - ALPIN CENTER ÉPÜLETE Kreischberg

MURAU-KREISCHBERG

2020.02.29-03.04. (5 nap/ 4 éj)

Tarts velünk a Magyarországról pár óra alatt elérhető sípályarendszeren.

Szállás: FERIENPARK és CLUB HOTEL - ALPIN CENTER ÉPÜLETE Kreischberg

SKIWELT-SÖLL

2020.02.14-19. (6 nap/5 éj)

Síelj Ausztria 2. legnagyobb egybefüggő síterepén! – (SkiWelt- 284 km pálya), melyből átsíelhetsz a Kitzbüheli síterepre is. Éjszakai síelési és szánkózási lehetőség.

A 280 kilométer sípálya 650-1956 méter magasságban terül el. A sípályákat Going, Ellmau, Scheffau, Söll, Itter Hopfgarten, Westendorf és Brixen im Thale településekről érhetjük el. A több hegyen átívelő, egybesíelhető síterepen kezdő és haladó síelő is talál magának megfelelő lejtőt.

Szállás: KAISERSTUBE PANZIÓ

EXTRA kedvezmény 10 éves korig

INNERKREMS

2020.03.11-15. (5 nap/ 4 éj)

Családi kikapcsolódás Karintia szívében. 4 éjszaka, 4 nap síelés Innerkremsen.

Családi síközpont Budapesttől mindössze 490 km-re, melyből 420 km autópálya. Innerkrems egy mesés síparadicsom számos kényelmi előnnyel, ideális a gyermekes családok részére is. A pályák 1.500-2.200 méter hóbiztos magasságban terülnek el.  A legkisebbeket egy mozgószőnyeges kis gyerekpálya várja közvetlenül a szállodánál, a gyakorlott síelőket pedig számos szűzhavas lehetőség várja, akik pedig elfáradtak a csúszásban, a szánkópályán vagy szállodánk szabadidőközpontjában találják meg számításukat.

Szállás: HOTEL NOCKALM ****      PÁLYASZÁLLÁS

SZEZONZÁRÓ CSALÁDI SÍELÉS

MURAU-KREISCHBERG

2020.03.19-22. (4 nap/3 éj)

Szezonzáró síelés rengeteg napsütéssel, ámde még csúszásra alkalmas minőségű hóval!

Szállás: FERIENPARK és CLUB HOTEL

Sítáborainkra jelentkezésed a regisztrációs lapunkon leadhatod.

Bővebb információt kérhetsz oktatódtól, vagy

info@pasaretisiiskola.hu

A Pasaréti Síiskola családi sítáborait cégcsoportunk tagja, a TandT Sport Travel szervezi.

Táboraink helyszíneinek kiválasztásakor az egyik legfontosabb szempontunk, hogy változatos síterepekre szervezzük útjainkat.

Célunk, hogy az új és visszatérő vendégeink egyaránt felejthetetlen élményekkel térjenek haza táborainkból, épp ezért törekszünk minden évben új helyszínekkel színesíteni kínálatunkat.

Mindezek mellett természetsen figyelünk arra is, hogy a síterepeken minden korosztály és minden tudásszintű téli sportot kedvelő megtalálja a számára legmegfelelőbb lejtőt.

Szállásaink igen kedvező ár-érték aránnyal bírnak, ennek is köszönhető évről-évre növekvő népszerűségük.

Síiskolánk oktatói utazási irodánk egyéb útjain is aktívan közreműködnek.

A TandT Sport Travel együttműködésével a szezonnyitó Gleccser Fesztiváltól

WWW.TUXFESZTIVAL.HU kezdve, az incentive utakon át, az iskolai sítáborok sikeres lebonyolításában a teljes szezon ideje alatt aktív szerepet vállalunk.

Az egyéb utazásokkal kapcsolatban érdeklődhet síoktatóinknál vagy a www.tandtsporttravel.hu oldalon.