STARTOL A 2020/2021-AS SZEZON A VASASBAN!

Idén ősszel is van lehetőség csatlakozni a Vasas Alpesi versenycsapatához.

A gyerekek korosztálytól függően heti két vagy három edzésen vesznek részt, mely során a síelés mellett megismerkednek a falmászás, a görkorcsolya vagy akár koordinációs feladatok alapjaival.

Edzéseinket szeptember elejétől, június közepéig tartjuk. A gyerekek műanyagos és havas versenyeken is indulnak, részt veszünk amatőr versenyeken és megmérettetjük magunkat a Magyar Kupa futamokon is.

Edzőtáborokat tartunk a Pasaréti Síiskola pályáján, illetve a verseny szezon kezdete előtt gleccserre is utazunk.

A verseny szezon decembertől márciusig tart. Ezen időszak alatt 6-8 versenyen vesznek részt a gyerekek.

Várjuk azon gyermekek jelentkezését, akik:

- haladó szinten síelnek és nem félnek a nagyobb tempótól sem
- a Pasaréti Síiskola pályájának tetejéről biztonságosan, nagyobb tempóval le tudnak csúszni

- nem okoz gondot a párhuzamos lécvezetés

- szívesen belekóstolnának a versenyzés világába műanyagon vagy akár havas versenyeken

Bővebb információ:

Krakler Kata