Farsangi Forgatag 2019. Február 9, szombat 17:00

Szeretettel várjuk kedves tanítványainkat és családjukat a 2019. február 9-én 17:00-tól tartandó Farsangi Forgatagra.

Január 14-én új kezdő csoport indul

Kezdő gyermek csoport, hétfőnként 17:00 óra

December 8-án nálunk járt a Mikulás

December 8-án meglátogatott minket a Mikulás. Mint minden évben most is sílécen érkezett.

Bemutatkozik a Pasaréti Síiskola

Síiskolánk 10 évvel ezelőtt, 2009 őszén nyitotta meg kapuit Budapest szívében a Vasas Pasarét Sportcentrum területén, ezzel bekapcsolódva a II. kerület és Budapest sportéletébe. A jól felszerelt, modern sportcentrum családbarát környezetben ad otthont a különböző téli és nyári sportágaknak.

Kombinált tolókaros, tányéros felvonóval és világítással felszerelt korszerű műanyag sípályánk – évszaktól és időjárástól függetlenül – kiváló lehetőséget biztosít a kezdő és haladó tanítványok számára. Fűtött épületünkben nem csupán öltöző és mosdó kap helyet, hanem sí- és snowboard kölcsönző is, ahol mindenki megtalálhatja a számára megfelelő HEAD felszerelést.