ÁLTALÁNOS JÁRVÁNYÜGYI SZABÁLYOK

Kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató személy érkezzen a Síiskolába!

Lehetőleg egy gyermeket egy szülő hozza az oktatásra!

A foglalkozás után kérjük, a Síiskola területét mielőbb szíveskedjetek elhagyni!

A járvány terjedésének megelőzése, saját magunk és embertársaink védelme érdekében rendkívül fontos az alapvető higiénés szabályok betartása:

Maszkviselés:

A Síiskola egész területén 6 év fölött maszk viselése kötelező! A sportfoglalkozás folyamán nem szükséges viselni.

Kézmosás és fertőtlenítés:

A síiskola bejáratánál kihelyezett fertőtlenítőket kötelező használni!

Öltözés:

- kizárólag az öltöző épület előtti területen lehetséges

- az egyre hidegebb időjárás miatt célszerű a foglalkozásra szánt ruházatban érkezni

Óraváltás:

az oktatókkal való kommunikációt legyetek kedvesek a szabadban megejteni, illetve ha ez nem lehetséges, telefonon egyeztessetek időpontot

Távolságtartás

- tekintettel arra, hogy tünetmentes személy is hordozhatja a vírust, továbbra is javasolt a 2 méteres védőtávolság megtartása.

Köhögési etikett betartása:

Köhögéskor, tüsszentéskor takarjuk el az arcunkat könyökhajlattal vagy papír zsebkendővel. A papír zsebkendőt használat után rögtön dobjuk szemetes kukába.