JÁRVÁNYÜGYI SZABÁLYOK

Kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató személy érkezzen a Síiskolába!

Lehetőleg egy gyermeket egy szülő hozza az oktatásra!

A foglalkozás után kérjük, a Síiskola területét mielőbb szíveskedjetek elhagyni!

A járvány terjedésének megelőzése, saját magunk és embertársaink védelme érdekében rendkívül fontos az alapvető higiénés szabályok betartása:

Maszkviselés:

A Síiskola egész területén 6 év fölött maszk viselése kötelező! A sportfoglalkozás folyamán nem szükséges viselni. .

Kézmosás és fertőtlenítés:

a síiskola asztalaira kihelyezett fertőtlenítőket kötelező használni!

Öltözés:

- kizárólag az öltöző épület előtti területen lehetséges

• az egyre hidegebb időjárás miatt célszerű a foglalkozásra szánt ruházatban érkezni.

Öltöző épület:

az öltöző épületbe kizárólag mosdó használat, fizetés és felszerelés igény esetén lehet belépni. Egy időben 2 ember tartózkodhat zárt térben.

Óraváltás:

az oktatókkal való kommunikációt legyetek kedvesek a szabadban megejteni, illetve ha ez nem lehetséges, telefonon egyeztessetek időpontot

Az órák alatt:

kérjük a szülőket, hogy a foglalkozás megkezdésekor szíveskedjenek elhagyni a síiskola területét!

Távolságtartás

kérjük a  2 méteres védőtávolság megtartását.

Köhögési etikett betartása:

Köhögéskor, tüsszentéskor takarjuk el az arcunkat könyökhajlattal vagy papír zsebkendővel. A papír zsebkendőt használat után rögtön dobjuk szemetes kukába.

Csoportos órák pótlása:

az I. félévben le nem járt csoportos órákat át lehet vinni a II. félévbe (2021. január 4 – március 28.)

A kis-sípálya és a parkoló közötti lépcsőn lemenni, a Vasas főépületébe belépni TILOS!

A síiskola vendégei a Körmöczy Zsuzsa lépcsőn található bejáratot használják!
A síiskola 19:00-ig tart nyitva.

Oktatóink az órák alatt maszkot viselnek.