Nyári táboraink

Általános tudnivalók

Nálunk nyáron sem áll meg az élet!

Az évközi szünetekben igyekszünk levenni a szülők válláról a gondot! Ősszel napközis tábort, a téli szünetben intenzív síoktatást, a teljes nyári szünet folyamán pedig napközis sporttáborokat szervezünk 4 éves kortól.

Legyen a sportolás vidám közösségi esemény is egyben! Mert szabadban lenni jó!

Jelentkezni 30.000 Ft előleg készpénzes befizetésével lehetséges.

A síiskola nyitva tartása a tavaszi időszakban.

Tavaszi nyitva tartás:

H-CS 14:00-18:00

Egészségügyi nyilatkozat

Jelentkezési lap

A dokumentumokat a tábor első napján kitöltve hozzátok magatokkal! Köszönjük!

Sí, bicikli tábor

június 24 – 28.

augusztus 19-23.

Biciklis táborunk első napjaiban megismerkedünk a szabályos biciklizés alapjaival, valamint a kerékpárosokra vonatkozó közlekedési szabályokkal. A hét folyamán körbetekerjük a Síiskolát, és a környékbeli hegyeket-völgyeket.

Jelentkezés 6 éves kor felett, biztos kerékpáros tudással, saját biciklivel lehetséges. Bukósisak viselése kötelező.

Jelentkezési határidő: a turnus előtti héten csütörtökig

A tábor ára: hamarosan

Jelentkezni 30.000 Ft előleg készpénzes befizetésével lehetséges.

Sí, görkori tábor

GÖRKORIZZ VELÜNK A NYÁRI SZÜNETBEN!

július 22-26.

A táborban minden nap, 90 perces síeléssel készülünk kezdő, középhaladó és haladó szinten, valamint a sok játék és móka mellett természetesen a görkorcsolyával is intenzíven foglalkozunk. A héten ellátogatunk a Görzenálba, ahol kezdő és haladó szinten folyik a görkorcsolya oktatás. A sok gyakorlás alatt biztos görkoris tudást lehet szerezni, valamint igen hasznos, mivel hasonló mozgásformákat tartalmaz, mint a sízés.

Jelentkezni kizárólag saját görkorcsolyával és védőfelszereléssel (könyök, térd és csuklóvédő) lehetséges!

A tábor ára: hamarosan

A táborba 30.000 Ft előleg készpénzes befizetésével lehet jelentkezni, a turnus előtti héten csütörtökig

SÍ, TÚRA, SZIKLA ÉS FALMÁSZÁS TÁBOR

június 17-21.

július 1-5.

július 15-19.

július 29 – augusztus 2.

augusztus 12-16.

A tábor idején naponta 90 perces síoktatáson vesznek részt a gyerekek, majd a hét folyamán felkerekedünk és ellátogatunk falmászó klubokba, ahol alapszintű ismereteket szereznek a gyerekek a falmászásról. Időjárás függvényében túrázni fogunk a Budai hegyekben, majd igazi sziklát mászunk a Kis Sváb hegyen.

Sí, úszás tábor

július 8-12.

augusztus 5-9.

Síeltél már nyáron? Ugye ezt nem sokan mondhatják el magukról…  Gyere és a sok csúszás mellett hűtsd le magad velünk egy jó kis móka keretében! A napi 90 perces sífoglalkozások mellett, a közeli MOM uszodában fogunk szakképzett oktatók segítségével úszni tanulni, kezdő, középhaladó és haladó szinteken is.

Igazi nyári felfrissülés a Pasaréti Síiskola csapatával!!