Alpesi Sí Diákolimpia - Február 18-20.

Ismét magyar pályán az Alpesi Sí Diákolimpia

Országos Snowboard Diákbajnokság lesz a Mátrában

Február 15-én pénteken, a Mátraszentistváni Síparkban rendezik az MSBSZ – Store13 Országos Snowboard Diákbajnokságot, a tél legnagyobb hazai snowboardos diákversenyét.

Cikk olvasása
Letették az esküt a téli EYOF-ra utazó magyar sportolók

Tóth Zita, a Vasas Síszakosztályának versenyzője is indul az Ifjúsági Olimpián.

Bemutatkozik a Pasaréti Síiskola

Síiskolánk 10 évvel ezelőtt, 2009 őszén nyitotta meg kapuit Budapest szívében a Vasas Pasarét Sportcentrum területén, ezzel bekapcsolódva a II. kerület és Budapest sportéletébe. A jól felszerelt, modern sportcentrum családbarát környezetben ad otthont a különböző téli és nyári sportágaknak.

Kombinált tolókaros, tányéros felvonóval és világítással felszerelt korszerű műanyag sípályánk – évszaktól és időjárástól függetlenül – kiváló lehetőséget biztosít a kezdő és haladó tanítványok számára. Fűtött épületünkben nem csupán öltöző és mosdó kap helyet, hanem sí- és snowboard kölcsönző is, ahol mindenki megtalálhatja a számára megfelelő HEAD felszerelést.