Téli és nyári táboraink

Hangolódj velünk a télre.

Idén új helyszínekkel és időpontokkal készülünk.

A táborokkal kapcsolatos kérdések esetén oktatóinkhoz is fordulhattok.

Családi sítáborainkat utazási irodánk szervezi:

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Cím: 1024 Budapest, Lövőház u. 16/a.

Mobil: +36 70 376 0634, +36 70 376 0660

E-mail: utazas@tandtsport.hu

Web: www.tandtsporttravel.hu

Nyári kedvcsináló!

Napközis táborok, ahol a síelés az alap sportág!

Általános tudnivalók táborainkról:

SÍ, ÚSZÁS TÁBOROK

július 13-17.

augusztus 3-7.

Síeltél már nyáron? Ugye ezt nem sokan mondhatják el magukról…  Gyere és a sok csúszás mellett hűtsd le magad velünk egy jó kis móka keretében!

A napi 90 perces sífoglalkozások mellett, a közeli MOM uszodában fogunk szakképzett oktatók segítségével úszni tanulni, kezdő, középhaladó és haladó szinteken is.

Igazi nyári felfrissülés a Pasaréti Síiskola csapatával!!

Jelentkezési határidők:

I.: július 9, csütörtök

II.: július 30, csütörtök

SÍ, TÚRA, SZIKLA ÉS FALMÁSZÁS TÁBOROK

június 15-19. MEGTELT!

július 6-10. MEGTELT!

július 27-31.

augusztus 17-21.

A tábor vezetője síiskolánk oszlopos tagja, Gerstner Balázs, aki hivatásos és rutinos szikla és
falmászó oktató.

A tábor idején naponta 90 perces síoktatáson vesznek részt a gyerekek, majd a hét folyamán
felkerekedünk és ellátogatunk a Monkey és Spider falmászó klubokba, ahol Balázs
vezényletével alapszintű ismereteket szereznek a gyerekek a falmászásról.

Szerdán kirándulva jutunk el a Kis Sváb-hegyi kőfejtőhöz, ahol sziklán próbáljuk ki
magunkat!

Csütörtökön buszra szállunk és Üröm felé vesszük az irányt, a Róka-hegyi kőfejtőben
másszuk meg az izgalmas sziklafalat.

Jelentkezési határidők:

I.: június 11, csütörtök

II.: július 2, csütörtök

III.: július 23, csütörtök

VI.: augusztus 13, csütörtök

SÍ, BICIKLI TÁBOR

június 29 – július 3. MEGTELT!

augusztus 24-28.

Biciklis táborunk első napjaiban megismerkedünk a szabályos biciklizés alapjaival, valamint a kerékpárosokra vonatkozó közlekedési szabályokkal.

A hét folyamán körbetekeregjük a Síiskolát, és a környékbeli hegyeket-völgyeket, elkerekezünk a Margit Szigetre - vagy talán még messzebb - és ellátogatunk a Városligeti KRESZ parkba is.

Jelentkezés 6 éves kor felett, biztos kerékpáros tudással, saját biciklivel lehetséges. Bukósisak viselése kötelező.

Jelentkezési határidő:

június 25, csütörtök

augusztus 20, csütörtök

SÍ, FOCI TÁBOR

július 20 – 24.

A táborban a focit szakképzett labdarúgó edző tartja, minden nap 90 percet. A gyerekek játékos formában sajátítják el a labdakezelést és vezetést, valamint a labdarúgás alapjait. A hét folyamán bemutatójával ellátogat hozzánk Szabados Ádám freestyle focista, akinek 2012-ben sikerült egy mai napig is érvényes világcsúcsot felállítania.

Napi 90 perces sí foglalkozások keretében a kezdők elsajátítják az alapokat, ami a felcsatolás, léchez szoktatás, egyenes siklás, hóeke csúszás, kanyarodás és felvonózás. A haladóbbak technikát csiszolnak és megtanulnak párhuzamos lécvezetéssel valamint bottal síelni.

Jelentkezési határidő: július 16, csütörtök

GÖRKORIZZ VELÜNK A NYÁRI SZÜNETBEN!

június 22-26.

augusztus 10-14.

A táborban minden nap, 90 perces síeléssel készülünk kezdő, középhaladó és haladó szinten, valamint a sok játék és móka mellett természetesen a görkorcsolyával is intenzíven foglalkozunk.

A héten két alkalommal ellátogatunk a Görzenálba, ahol kezdő és haladó szinten folyik a görkorcsolya oktatás, majd a Normafa csodás aszfaltját koptatjuk, a hűsítő lombkoronák alatt, a hét második felében.

A sok gyakorlás alatt biztos görkoris tudást lehet szerezni, valamint igen hasznos, mivel hasonló mozgásformákat tartalmaz, mint a sízés. A kezdők megtanulnak haladni, megállni, fékezni, kanyarodni valamint helyesen és biztonságosan elesni és felállni. A haladó csoport technikát fejleszt, trükköket tanul és a gyorsasági görkorcsolya alapjait tanulja.

Jelentkezni kizárólag saját görkorcsolyával és védőfelszereléssel lehetséges!

Jelentkezési határidő:

június 18, csütörtök

augusztus 6, csütörtök

A táboraink ára: 42.000 Ft / fő / 5 nap.

Jelentkezni 20.000 Ft előleg befizetésével lehetséges!

Táborainkban való részvételhez az alábbi dokumentumok leadása szükséges: